O mne a Coucou
Pridaj komentár

Vitajte!

Milujem cestovanie, turistiku, umenie a dizajn.

O každom navštívenom mieste sa snažím dozvedieť čo najviac informácií, na cesty sa dôkladne pripravujem, vyhľadávam oblasti, o ktorých píšu dejiny umenia, vďaka ktorým sa dozviem niečo viac o histórii a ktoré sa mi navždy vryjú do pamäte.

Keď nie som v mestách, múzeách a galériách, túlam sa s manželom po horách. Najkrajšie sú tie slovenské 🙂 Ale vo svete je ešte tak veľa krásnych miest, ktoré chceme vidieť!

Umenie a dizajn sú mojou ďalšou záľubou. Rada sa obklopujem krásnymi vecami a doslova hltám návrhy interiérových dizajnérov. Minulý rok som založila internetový obchod coucou-interior.sk. Ako vznikol sa dočítate tu. Umenie je moja veľká vášeň! Keby som mala možnosť, tak obývačku by som chcela v Kunsthistorisches Museum alebo v Albertine vo Viedni, spálňu v Louvri v Paríži, kuchyňu v Picassovom múzeu v Antibes a každé ráno by som sa chcela prechádzať v Renoirových záhradách.

Dúfam, že sa vám coucoublog bude páčiť a inšpirovať vás. Od marca sa sťahujeme zo Žiliny do Viedne a chystám sa prebádať každý kútik a uličku tohto čarovného mesta. Obchodík bude fungovať ďalej a samozrejme sa s vami podelím a napíšem aj o niekoľkých zaujímavých miestach vo Viedni a vlastne zo všetkých ciest, na ktoré sa vydáme.

Vaša Luc xo

PS: Ak ma chcete kontaktovať ohľadom spolupráce, môžete na tomto maily: lucka@coucou-interior.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s