O mne a Coucou
Pridaj komentár

Vitajte!

Ahojte, volám sa Lucia a coucoublog som vytvorila ako zápisník, v ktorom si zaznamenávam všetky moje cestovateľské výlety za prírodou, kultúrou i umením. O každom navštívenom mieste sa snažím dozvedieť čo najviac informácií, vyhľadávam oblasti, o ktorých píšu dejiny umenia, vďaka ktorým sa dozviem niečo viac z histórie a ktoré sa mi navždy vryjú do pamäte. Ako povedal sám Jan Werich: “Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému.”

Umenie a dizajn sú mojou ďalšou záľubou. Rada sa obklopujem krásnymi vecami a doslova hltám návrhy interiérových dizajnérov. Pred pár rokmi som založila internetový obchod coucou-interior.sk. Ako vznikol sa dočítate tu. Umelecké diela, múzeá a galérie sú ďalšou mojou veľkou vášňou. Keby som mala možnosť, tak obývačku by som chcela v Kunsthistorisches Museum alebo v Albertine vo Viedni, spálňu v Louvri v Paríži, kuchyňu s výhľadom na more v Picassovom múzeu v Antibes a každé ráno by som sa chcela prechádzať v Renoirových záhradách.

Dúfam, že sa vám coucoublog bude páčiť a inšpirovať vás. V roku 2016 sme sa s manželom presťahovali zo Žiliny do Viedne a mojim ďalším osobným projektom bude aj písanie o známych i menej známych viedenských uličkách a pamiatkách.

Vaša Luc xo

PS: Ak ma chcete kontaktovať ohľadom spolupráce, môžete na tomto maily: lucka@coucou-interior.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.