Deko Detaily, Zviera v dome
Pridaj komentár

Zoznámte sa s Oliverom a Fridou

Doma máme už štyri roky jedného “malého” kocúra Olivera. Pre zviera do bytu sme sa rozhodovali nejeden mesiac a zvažovali všetky pre a proti. Nakoniec vyhrala láska k štvornohým chlpáčom a dodnes naše rozhodnutie neľutujeme.

Myslím si, že najväčšiu radosť a život do našich príbytkov prinášajú v prvom rade deti, potom zvieratá a nakoniec rastliny. Bez nich nie je dom pravým domovom.
Nám zatiaľ spríjemňujú bývanie dvaja chlpáči – Oliver a Frida. Ak vás hneď napadne meno svetoznámej maliarky, tak áno, to sivé mačiatko sme pomenovali práve po nej 😉 Mimochodom, odporúčam vám prečítať si jej veľmi zaujímavý životný príbeh.

Pre Fridu sme sa rozhodli z viacerých dôvodov. Keď sme bývali v Žiline, cez víkendy sme často chodili po horách alebo mestách a o nášho Olivera sa nám starala moja mama. Tam bol vo veľkom rodinnom dome s výbehom do záhrady a vždy sa na svoj druhý domov veľmi tešil. Po presťahovaní sa mu bohužiaľ víkendové prázdniny skončili. V novom byte mu však bude robiť spoločnosť už nová kamarátka. Priznám sa, prvé dni to bol doslova horor, ale teraz začínajú tvoriť nerozlučný pár 🙂

Sir Oliver a jeho matematický piatok: “,,Hmmm, aké vysoké sú asi tie dvere…keď sa labkami natiahnem a pripočítam ešte piatich kocúrov, tak by to mohlo aj sedieť.”

“WTF? To sú moje granule!”

“…prestaň ma už fotiť, veľmi dobre vieš, že som sa ráno ešte nečesal!”

Ak ste na Instagrame, inšpirujete sa krásnymi interiérmi a navyše milujete zvieratká, určite odporúčam sledovať blogerky @eminke,  @ingvild90 a o niektorých som písala aj v predchádzajúcom článku. Na mojom Insta sa taktiež niečo objaví 😉

Krásny deň prajem.

Luc x

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.