Cestovanie
Pridaj komentár

Deko detaily z nášho bytu – Lampy v interiéri

Milí priatelia, na blogu som vytvorila novú kategóriu, do ktorej budem postupne pridávať deko momentky aj z nášho bytu. Ide v poradí o naše tretie spoločné bývanie, ktoré zariaďujeme a tentokrát sme sa rozhodli pre škandinávsky štýl. Keďže jednoduchosť a elegancia sú u mňa na prvom mieste, v interiéri určite nebudú chýbať vkusné dekoračné doplnky. Pri zariaďovaní samozrejme myslím na to, aby sa doma cítil príjemne aj môj manžel, preto u nás žiadne srdiečka či sošky nenájdete 🙂 Obaja milujeme prírodu, takže bývanie nám budú skôr zútuľňovať rastliny a kytice kvetov…

Lampy boli zatiaľ mojou najväčšou dilemou. Teda konkrétne tie v obývačke. Túžila som po benátskom lustri, nakoniec som však zvolila okrúhly z hrubšieho skla, ktorý má veľké žiarovky so zaujímavými dizajnovými vláknami a prepúšťa viac svetla. Nakoľko chcem umeleckými obrazmi a plagátmi zvýrazniť steny, obávala som sa, že by veľký krištáľový luster pôsobil moc rušivo. Jeden z obrazov dám do strieborného barokového rámu, aby harmonicky ladil práve so stojacou čiernou lampou.

14_1

4

5

6

11

12

Pre dizajnové svietidlo v spálni od dánskej značky Vita copenhagen som bola rozhodnutá už dávno. Jemné pierka na jeho tienidle pôsobia veľmi ukľudňujúco a po zasvietení až čarovne. Inú visiacu lampu som si v spálni jednoducho ani nevedela predstaviť.

10

7_1

Do spálne časom pribudne ešte jedna lampa, a to na stolíku pri posteli, ktorá už nebude takým jemným doplnkom ako táto.

9

Teším sa na umelecké obrazy a plagáty, ktoré sú už na ceste. Jeden už doma mám, ale o ňom nabudúce 🙂

Luc x

Sledujte na Instagrame @lucka_coucou momentky nielen z nášho bývania, ale aj z mnohých kultúrnych a turistických výletov.

Svietidlá som zakúpila v jednom z mojich obľúbených obchodov: impressionen.de

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.